Masz pytanie?
Wyszukiwarka
Lokalizacja

 

Nasz sklep znajduje się 50 m od domu rodzinnego Świętego Jana Pawła II, za Bazyliką Ofiarowania NMP, tuż przy wejściu do zakrystii.


Wyświetl większą mapę

Starodruki

Sortuj wg:
 • Starodruk z krótkim kalendarium życia papieża Świętego Jana Pawła w języku polskim i angielskim. Oprócz tego na starodruku znajduje się Bazylika Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny w Wadowicach, portret papieża, herb papieski oraz chrzcielnica, przy której ochrzczony był Karol Wojtyła.

  Cena:15.00PLN
 • Starodruk przedstawiający Bazylikę Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny w Wadowicach. Oprócz tego na starodruku znajduje się krótkie kalendarium życia Jana Pawła II w języku polskim i angielskim oraz mały portret Św. Jana Pawła II. 

  Cena:15.00PLN
 • Starodruk pamiątkowy z Wadowic z portretem papieża Świętego Jana Pawła II. Na starodruku znajduje się również wizerunek Bazyliki Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny w Wadowicach oraz cytat Jana Pawła II, herb Papieski i Wadowic.

  Towar niedostępny
  Cena:94.00PLN
 • Starodruk z modlitwą do św. Floriana.  Wykonany z wysokiej jakości papieru chamois o fakturze papieru czerpanego. Oprawiony w drewniane drążki ze stylowymi, mosiężnymi okuciami. 

  Towar niedostępny
  Cena:79.00PLN
 • Dodaj link do: