Masz pytanie?
Wyszukiwarka
Lokalizacja

 

Nasz sklep znajduje się 50 m od domu rodzinnego Świętego Jana Pawła II, za Bazyliką Ofiarowania NMP, tuż przy wejściu do zakrystii.


Wyświetl większą mapę

Benedykt XVI - Ostatnie rozmowy

Strona główna > Książki > Benedykt XVI - Ostatnie rozmowy

Benedykt Xvi - Ostatnie Rozmowy
Cechy
Oprawatwarda
Stron307
WydawnictwoRafael
Wymiary21 x 15 cm
Waga0,4 kg
Cena:39.90PLN
produkt dostępny
Towar niedostępny
Zapytaj o produkt


"Na kilka miesięcy przed premierą niniejszej książki świat obiegła sensacyjna wiadomość: papa emeritus przerywa milczenie! Benedykt XVI po wielu przemyśleniach postanowił, że po raz ostatni zabierze publicznie głos. Współautorem publikacji nie mógł zostać nikt inny, jak tylko Peter Seewald, autor jego wcześniejszych bestsellerowych książek-wywiadów. Owocem wielu wspólnych spotkań są odważne, szczere i w wielu momentach zaskakujące ostatnie rozmowy.

Emerytowany papież mówi wprost o powodach rezygnacji, kluczowych momentach swojego pontyfikatu, o konklawe i swoim następcy - Franciszku. Opowiada także o trudnych i kontrowersyjnych wydarzeniach, które miały miejsce, gdy zasiadł na Tronie Piotrowym, między innymi o aferze Vatileaks, trudnych reformach Kurii Rzymskiej i lobby gejowskim w kościele.

Benedykt XVI nigdy wcześniej nie mówił w sposób tak osobisty o swojej wierzem współczesnych wyzwaniach chrześcijaństwa i przyszłości Kościoła. Wspomina również rodzinę i inne drogie mu osoby, a także ważne chwile w swojej biografii."

 

Komentarze

Komentarz
Ocena:
  • Dodaj link do: