Masz pytanie?
Wyszukiwarka
Popularne produkty
  Lokalizacja

   

  Nasz sklep znajduje się 50 m od domu rodzinnego Świętego Jana Pawła II, za Bazyliką Ofiarowania NMP, tuż przy wejściu do zakrystii.


  Wyświetl większą mapę

  Haft

   

   

  Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów poszerzyliśmy swoją działalność o studio hafciarskie. Haft komputerowy, jako specjalny rodzaj zdobnictwa i personalizacji, łączy tradycyjny haft ręczny z nowoczesną techniką.

  Haft nie bez powodu uważany jest za najtrwalszą formę zdobnictwa - nie niszczy się podczas użytkowania i prania, a przedmioty zdobione haftem mogą służyć nam zarówno w codziennym życiu jak i stać się pamiątką na długie lata.

  Aktualnie zajmujemy się szyciem i haftowaniem na artykułach okolicznościowych takich jak: szatki na Chrzest Święty, pamiątki w ramkach na różne okazje, ręczniki, poszewki, ściereczki, kocyki, koszulki, polary i wiele innych.

  Każdy z tych produktów może stać się wyjątkowym, spersonalizowanym, oryginalnym prezentem - oferujemy Państwu możliwość przygotowania projektu i wyhaftowania dowolnej grafiki, napisu, dedykacji, podpisu oraz daty.

   

   

  ZAMÓWIENIA

  INDYWIDUALNE

   

  Specjalizujemy się w produkcji haftów spersonalizowanych, na indywidualne zamówienie.

   

  Oferujemy zarówno zaprojektowanie i przygotowanie haftu zgodnie z Państwa wytycznymi jak i wyhaftowanie gotowego wzoru.

   

  Cena haftu zależna jest od kilku elementów: wielkość haftu, stopnia skomplikowania
  i ilości wkłuć.

  Wycenę haftu przygotujemy po przesłaniu do nas zapytania - nasi pracownicy skontaktują się z Państwem w ciągu jednego dnia roboczego. 

   

   

  Zapraszamy do zadawania pytań poprzez formularz kontaktowy bądź mailowo:

   

  https://dewocjonalia-wadowice.pl/kontakt.html

   

  sklep@dewocjonalia-wadowice.pl

   

  • Dodaj link do: