Masz pytanie?
Wyszukiwarka
Popularne produkty
  Lokalizacja

   

  Nasz sklep znajduje się 50 m od domu rodzinnego Świętego Jana Pawła II, za Bazyliką Ofiarowania NMP, tuż przy wejściu do zakrystii.


  Wyświetl większą mapę

  Aktualności

  • Nowość! Ubranka do Chrztu Świętego

   2018-04-23 13:27

   W odpowiedzi na częste pytania naszych Klientów poszerzyliśmy swoją ofertę o ubranka do Chrztu Świętego. Oferujemy szeroki wybór sukieneczek, garniturów, koszul, bucików - słowem wszystkiego, czego Państwo potrzebujecie, aby Wasze dziecko wyglądało wyjątkowo w tym bardzo ważnym dniu.

  • Świece do Chrztu i Komunii Świętej z wypisanym imieniem i datą

   2018-03-09 10:29

   Chrzest i Komunia Święta to wyjątkowe wydarzenia w życiu każdego Chrześcijanina. Zachęcamy do zakupu ręcznie zdobionych świec z wypisaną datą i imieniem dziecka. Podkreśli to indywidualną rangę tego niezwykłego przeżycia i będzie pamiątką na całe życie.

  • Haft komputerowy

   2018-02-01 10:00

   Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów poszerzyliśmy swoją działalność o studio hafciarskie. Haft komputerowy, jako specjalny rodzaj zdobnictwa i personalizacji, łączy tradycyjny haft ręczny z nowoczesną techniką.

   Haft nie bez powodu uważany jest za najtrwalszą formę zdobnictwa - nie niszczy się podczas użytkowania i prania, a przedmioty zdobione haftem mogą służyć nam zarówno w codziennym życiu jak i stać się pamiątką na długie lata.

  • Świąteczne stoisko

   2017-12-18 15:30

   Zapraszamy na nasze stoisko Bożonarodzeniowe, które znajduje się przed sklepem z Dewocjonaliami przy ul. Kościelnej 6 w Wadowicach, za Bazyliką Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny.

  • Mikołaj i Święta tuż tuż!

   2017-11-19 15:32

   Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Wadowicach przy ul. Kościelnej 6. W jego najnowszej części znajdziecie piękne ikony, szopki, świece bożonarodzeniowe i wiele innych. Już teraz warto pomyśleć o prezentach na Mikołaja, czy pod choinkę. :)

  • Karta Dużej Rodziny

   2016-08-10 17:00

   Z radością informujemy naszych Klientów, że przystąpiliśmy do programu Karta Dużej Rodziny. Jest to system zniżek...

  • Zapraszamy do udziału w naszej zabawie!

   2016-06-01 12:08

   Każdy klient, który dokonuje zakupów w naszym sklepie stacjonarnym za kwotę powyżej 50 zł, może wziąć udział w losowaniu...

  • Nasze stoisko

   2016-05-11 16:14

   W okresie wiosenno-letnim zapraszamy do naszego stoiska znajdującego sie przed sklepem przy ulicy Kościelnej 6 w Wadowicach. W ofercie duży wybór pamiątek z Wadowic, artykułów religijnych oraz gadżetów związanych ze Światowymi Dniami Młodzieży.  Zapraszamy w szczególności turystów i pielgrzymów odwiedzających rodzinne miasto Jana Pawła II, młodzież wybierającą się na ŚDM oraz mieszkańców naszego miasta.

  • Jarmark bożonarodzeniowy

   2015-12-30 14:32

   Miło nam poinformować, że w tym roku już po raz drugi, wystawialiśmy nasze produkty na targach bożonarodzeniowych, które odbywały się na wadowickim rynku w dniach 05.12 - 22.12.2015.

  • Ruszyła sprzedaż online

   2014-10-10 12:00

   Zapraszamy do zakupów on-line na naszej stronie. Od dzisiaj można dokonywać zakupów w naszym serwisie z możliwościa opłacenia ich także online za pośrednictwem płątności e-service.. Zanim jednak zaczną Państwo korzystać z mozliwości dokonywania zakupów, prosimy o zapoznanie się z regulaminem sklepu. W przypadku pytań służymy pomocą i prosimy o kontakt.

  Strony:
  • Dodaj link do: